Zumba w Galerii Metropolia w Gdańsku

Kilińskiego 4, Gdańsk Wrzeszcz – Sprawdź na mapie

Galeria Metropolia to, oprócz sklepów, także wielkie centrum rozrywki, z kinem, centrum dla graczy, kręglami oraz największym food hallem w Trójmieście. Są tam restauracje, bary i przestrzeń do wszelkiego rodzaju imprez prywatnych i otwartych – także Zumby. 

Podczas zimniejszych miesięcy, organizujemy zajęcia w kameralnej przestrzeni w stylu art deco w Peronie 5. Gdy jest cieplej mamy możliwość tańczyć w barze na dachu centrum handlowego, łapiąc letnie promienie słońca.

Kiedy

  • Czwartki 18:30

Wejściówka

  • Jednorazowe wejście – 15 zł
  • Drink w cenie

Czas trwania

55 minut

Najbliższe zajęcia

Nie odnaleziono wydarzeń!

W związku z pandemią, zajęcia są zawieszone 🙁

Wznowimy Zumbę w Metropolii jak tylko będzie to możliwe.

Zumba w Metropolii w Stacji Food Hall to mój ulubiony pomysł na imprezowy before. Przyjdź, potańcz Zumbę, wypij drinka i baw się dalej ze swoją paczką w jednej z 20 restauracji lub barze.  No więc, kiedy się widzimy?

Paweł

Zumba z Pawłem to przyjemnie i aktywnie spędzony czas. Entuzjazm, świeżość i bardzo przyjemne, idące w stronę tańca, układy to wnosi Paweł swoimi zajęciami. Cenię też to, że świetnie zachęca do eksplorowania kobiecej interpretacji Zumby.

Monika

Więcej o Zumba w Metropolii

Dlaczego warto tańczyć Zumba w Metropolii

Zumba jest świetna, aby poprawić Twoją kondycję i spalić zbędne kilogramy, a przy okazji doskonale się bawiąc przy gorącej muzyce. A właśnie, czy mówiliśmy o chudnięciu? Tak! Podczas godzinnych zajęć spalisz co najmniej około 500-600 kcal. Co więcej, nawet nie poczujesz, kiedy ten czas zleci, a Ty będziesz się rozciągać na cooldownie.

Dodatkowo, Tonezone oferuje wiele innych zajęć, a także strefę relaksu z saunami, wygodnie szatnie i darmową kawę. Tonezone to więcej niż siłownia, gdzie poznasz wspaniałych ludzi, którzy będą codziennie Cię motywować na drodze do lepszego ja.

Jak ubrać się na zajęcia Zumba?

Zumba to zajęcia sportowe i taneczne o co najmniej średnim stopniu intensywności, dlatego przyjdź w odpowiednim stroju i obuwiu. najważniejsze abyś czuła lub czuł się dobrze. 

Załóż wygodne legginsy, a na górę koszulkę dobrze odprowadzającą ciepło. Dla Pań – jak przy każdych dynamicznych ćwiczeniach – polecam też odpowiedni biustonosz sportowy.  

Aby tańczyć Zumbę potrzebujesz wygodnych butów – np. butów do aerobiku, pamiętaj tylko aby podeszwa nie była zbyt śliska. Weź także wodę i ręcznik!

ps. Zumba to także kolorowe stroje, które możesz kupić w oficjalnym sklepie, z 10% zniżką ode mnie – użyj kodu „zumbapawel”

Zumba to przede wszystkim ludzie

 

Grupa uczestników po zajęciach Zumba w Metropolii

Często zadawane pytania?

Czy tańcząc Zumbę pozbędę się brzucha?

Na zajęciach Zumba, w zależności od intensywności Twoich ruchów, spalisz ok 500-600 kcal. Regularna Zumba 2-3 razy w tygodniu w połączeniu z odpowiednią dietą pozwoli Ci na pozbycie się zbędnych kilogramów i spowoduje, że będziesz czuła / czuł się lepiej.

Jaki rodzaj butów założyć na Zumbę?

Na zajęcia Zumba polecamy wygodne buty ogólnosportowe – np. takie do aerobiku. Unikaj specjalnie wyprofilowanych butów do konkretnych dyscyplin, np. biegowych, które przeznaczone są do poruszania się prosto, a nie na boki.

Jak dużo jest przerw podczas zajęć Zumba?

Podczas godzinnych zajęć jest jedna przerwa w środku. Podczas dłuższych – odpowiednio więcej. Jeżeli potrzebujesz więcej odpoczynku, zawsze możesz zrobić sobie krótką przerwę na wodę między piosenkami i dołączyć do grupy jak będziesz gotowa / gotowy.

Nie jestem ostatnio w formie, czy mogę przyjść na Zumbę?

Absolutnie! Na zajęciach Zumba to ty decydujesz z jaką intensywnością tańczysz. ps. Regularne uczestnictwo w Zumbie sprawi, że na pewno będziesz w formie, w ogóle nie będziesz czuła / czuł wysiłku, przy okazji świetnie się bawiąc w rytm gorących latynoskich rytmów.

Warto wiedzieć!

Nie możesz tańczyć stacjonarnie, lub mieszkasz daleko? 

Zapraszam na zajęcia online dostępne na moim profilu na oficjalnej stronie Zumby.

ps. Sprawdź także Zumba w Tonezone w Metropolii.

Przewiń do góry