Zumba Marina Wellness Center

Jelitkowska 20 Gdańsk (Hotel Novotel Marina)  – Sprawdź na mapie

Marina Wellness to centrum sportu i rekreacji znajdujące się w prestiżowym Hotelu Novotel na granicy Gdańska i Sopotu, 150 metrów od plaży. 

Marinę odwiedzam regularnie od ponad dekady, ze względu na kompleksową ofertę. Mam tam do dyspozycji siłownię, strefę cross, basen, sauny oraz salę fitness z pełnym grafikiem zajęć sportowych, także Zumba. 

Kiedy

Wejściówka

  • Karty Multisport Plus, 
  • OK System, FitProfit
  • Jednorazowe wejście – 30 zł
  • Dostępne abonamenty

Czas trwania

50 minut

Najbliższe zajęcia

Nie odnaleziono wydarzeń!

Zarezerwuj miejsce na zajęcia Zumba w Marina Wellness

Aby dokonać rezerwacji zadzwoń na recepcję Mariny pod numer telefonu  585 589 130 lub 500 359 168 lub napisz do nich na Messengerze / Facebooku.

Jakby mi ktoś powiedział, że zatańczę Zumbę zimą podczas śniegu, ulewy, zamieci przy kilkustopniowym mrozie, puknęłabym się w czoło 🙂 Teraz wiem, że można i czeka się na te soboty tak samo, jak na Zumbę pod daszkiem. A atmosfera! To jest dopiero moc 🙂

Ania

Więcej o Zumba Marina Wellness Center Gdańsk

Zumba Marina Wellnes Center – dlaczego warto?

Zajęcia Zumba Marina Wellness Center to świetny sposób, aby poprawić Twoją kondycję i spalić zbędne kilogramy, a przy okazji doskonale się bawić przy gorącej muzyce. W zależności od stopnia stopnia intensywności Twoich ruchów, podczas godzinnych zajęć spalisz co najmniej około 500-600 kcal. Gwarantuję Ci, że będziesz chciała / chciał więcej. Ciągle słyszę od uczestników zajęć Zumba “to już koniec?”, “dlaczego tak krótko?”.

Dodatkowo, Marina Wellnes oferuje wiele innych zajęć, a także strefę relaksu z basenem i saunami, wygodnie szatnie. A po zajęciach możesz wybrać się z przyjaciółmi na spacer nad morze, bo jesteśmy tuż przy nadbałtyckim deptaku.

Jak ubrać się na zajęcia Zumba?

Zumba to zajęcia sportowe o co najmniej średnim stopniu intensywności, dlatego przyjdź na zajęcia w odpowiednim stroju i obuwiu. Załóż wygodne legginsy lub spodenki sportowe, a na górę koszulkę dobrze odprowadzającą ciepło. Dla Pań – jak przy każdych dynamicznych ćwiczeniach – polecam też odpowiedni biustonosz sportowy. 

Aby tańczyć Zumbę potrzebujesz wygodnych butów sportowych – np. butów do aerobiku, pamiętaj tylko aby podeszwa nie była zbyt śliska. Weź także wodę i ręcznik!

Zumba to także kolorowe stroje, które możesz kupić w oficjalnym sklepie, z 10% zniżką ode mnie – użyj kodu „zumbapawel”.

Często zadawane pytania?

Czy mogę przyjść na moją kartę Multisport / FitProfit / OK System?

Tak, do Mariny możesz wejść na wszystkie trzy rodzaje kart sportowych. Dostępne są także wejścia jednorazowe i atrakcyjne abonamenty.

Czy nie-tancerz może dołączyć do zajęć Zumba?

Oczywiście! Układy Zumba składają się z prostych, powtarzalnych kroków. W Zumbie nie chodzi o technikę taneczną, Zumba to przede wszystkim świetna zabawa, gdy skaczemy i wyginamy ciała w rytm muzyki.

Czy tańcząc Zumbę pozbędę się brzucha?

Na zajęciach Zumba, w zależności od intensywności Twoich ruchów, spalisz ok 500-600 kcal. Regularna Zumba 2-3 razy w tygodniu w połączeniu z odpowiednią dietą pozwoli Ci na pozbycie się zbędnych kilogramów i spowoduje, że będziesz czuła / czuł się lepiej.

Czy Zumba jest bezpieczna dla starszych osób?

Na zajęcia Zumba może przyjść osoba w każdym wieku. Zajęcia będą równie efektywne – spalisz kalorie, usprawnisz układ krążenia i zmniejszysz stres. Dla starszych aktywnych osób mamy specjalnie zajęcia Zumba Gold, które są nieco lżejsze dla ciała, ale równie energetyzujące ducha jak oryginał.

Jak dużo jest przerw podczas zajęć Zumba?

Podczas godzinnych zajęć jest jedna przerwa w środku. Podczas dłuższych – odpowiednio więcej. Jeżeli potrzebujesz więcej odpoczynku, zawsze możesz zrobić sobie krótką przerwę na wodę między piosenkami i dołączyć do grupy jak będziesz gotowa / gotowy.

Warto wiedzieć!

Nie możesz tańczyć stacjonarnie, lub mieszkasz daleko? 
Zapraszam na zajęcia online dostępne na moim profilu na oficjalnej stronie Zumby.

Przewiń do góry