Zumba Marina Wellness Center

Jelitkowska 20 Gdańsk (Hotel Novotel Marina)  – Sprawdź na mapie

Marina Wellness to centrum sportu i rekreacji znajdujące się w prestiżowym Hotelu Novotel na granicy Gdańska i Sopotu, 150 metrów od plaży. 

Marinę odwiedzam regularnie od ponad dekady, ze względu na kompleksową ofertę. Mam tam do dyspozycji siłownię, strefę cross, basen, sauny oraz salę fitness z pełnym grafikiem zajęć sportowych, także Zumba. 

Kiedy

Wejściówka

  • Karty Multisport Plus, 
  • OK System, FitProfit
  • Jednorazowe wejście – 30 zł
  • Dostępne abonamenty

Czas trwania

50 minut

Najbliższe zajęcia

Nie odnaleziono wydarzeń!

Zarezerwuj miejsce na zajęcia Zumba w Marina Wellness

Aby dokonać rezerwacji zadzwoń na recepcję Mariny pod numer telefonu  585 589 130 lub 500 359 168 lub napisz do nich na Messengerze / Facebooku.

Jakby mi ktoś powiedział, że zatańczę Zumbę zimą podczas śniegu, ulewy, zamieci przy kilkustopniowym mrozie, puknęłabym się w czoło 🙂 Teraz wiem, że można i czeka się na te soboty tak samo, jak na Zumbę pod daszkiem. A atmosfera! To jest dopiero moc 🙂

Ania

Więcej o Zumba Marina Wellness Center Gdańsk

Zumba Marina Wellnes Center – dlaczego warto?

Zajęcia Zumba Marina Wellness Center to świetny sposób, aby poprawić Twoją kondycję i spalić zbędne kilogramy, a przy okazji doskonale się bawić przy gorącej muzyce. W zależności od stopnia stopnia intensywności Twoich ruchów, podczas godzinnych zajęć spalisz co najmniej około 500-600 kcal. Gwarantuję Ci, że będziesz chciała / chciał więcej. Ciągle słyszę od uczestników zajęć Zumba “to już koniec?”, “dlaczego tak krótko?”.

Dodatkowo, Marina Wellnes oferuje wiele innych zajęć, a także strefę relaksu z basenem i saunami, wygodnie szatnie. A po zajęciach możesz wybrać się z przyjaciółmi na spacer nad morze, bo jesteśmy tuż przy nadbałtyckim deptaku.

Jak ubrać się na zajęcia Zumba?

Zumba to zajęcia sportowe o co najmniej średnim stopniu intensywności, dlatego przyjdź na zajęcia w odpowiednim stroju i obuwiu. Załóż wygodne legginsy lub spodenki sportowe, a na górę koszulkę dobrze odprowadzającą ciepło. Dla Pań – jak przy każdych dynamicznych ćwiczeniach – polecam też odpowiedni biustonosz sportowy. 

Aby tańczyć Zumbę potrzebujesz wygodnych butów sportowych – np. butów do aerobiku, pamiętaj tylko aby podeszwa nie była zbyt śliska. Weź także wodę i ręcznik!

Zumba to także kolorowe stroje, które możesz kupić w oficjalnym sklepie, z 10% zniżką ode mnie – użyj kodu „zumbapawel”.

Często zadawane pytania?

Czy tańcząc Zumbę pozbędę się brzucha?

Na zajęciach Zumba, w zależności od intensywności Twoich ruchów, spalisz ok 500-600 kcal. Regularna Zumba 2-3 razy w tygodniu w połączeniu z odpowiednią dietą pozwoli Ci na pozbycie się zbędnych kilogramów i spowoduje, że będziesz czuła / czuł się lepiej.

Jak dużo jest przerw podczas zajęć Zumba?

Podczas godzinnych zajęć jest jedna przerwa w środku. Podczas dłuższych – odpowiednio więcej. Jeżeli potrzebujesz więcej odpoczynku, zawsze możesz zrobić sobie krótką przerwę na wodę między piosenkami i dołączyć do grupy jak będziesz gotowa / gotowy.

Czy mogę przyjść na moją kartę Multisport / FitProfit / OK System?

Tak, do Mariny możesz wejść na wszystkie trzy rodzaje kart sportowych. Dostępne są także wejścia jednorazowe i atrakcyjne abonamenty.

Czy Zumba jest bezpieczna dla starszych osób?

Na zajęcia Zumba może przyjść osoba w każdym wieku. Zajęcia będą równie efektywne – spalisz kalorie, usprawnisz układ krążenia i zmniejszysz stres. Dla starszych aktywnych osób mamy specjalnie zajęcia Zumba Gold, które są nieco lżejsze dla ciała, ale równie energetyzujące ducha jak oryginał.

Czy nie-tancerz może dołączyć do zajęć Zumba?

Oczywiście! Układy Zumba składają się z prostych, powtarzalnych kroków. W Zumbie nie chodzi o technikę taneczną, Zumba to przede wszystkim świetna zabawa, gdy skaczemy i wyginamy ciała w rytm muzyki.

Warto wiedzieć!

Nie możesz tańczyć stacjonarnie, lub mieszkasz daleko? 
Zapraszam na zajęcia online dostępne na moim profilu na oficjalnej stronie Zumby.

Przewiń do góry