Zumba online

Zawsze aktualny rozkład zajęć Zumba online z odnośnikami znajdziesz na moim oficjalnym profilu na zumba.com 

Sport jest ważną częścią naszego życia, bez względu gdzie i jak go uprawiasz. Jeżeli mieszkasz daleko od Trójmiasta, lub po prostu nie możesz z jakiegoś powodu uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych, zapraszam Cię na zajęcia Zumba online przed Twój telewizor.

Moje zajęcia Zumba online dostępne są przez 24 godziny od momentu rejestracji i dostępne są w dłuższej i krótszej wersji. To ty decydujesz, kiedy masz czas wykonać trening i ile czasu na niego poświęcasz.

Kiedy

  • Poniedziałki
  • Czwartki
  • Soboty
  • Niedziele

Wejściówka

  • Zajęcia bezpłatne
  • Kody dostępne na FB

Czas trwania

30 lub 60 minut

Najbliższa Zumba online

sobota
10/12
00:00
Platforma zumba.dance
niedziela
11/12
00:00
Platforma zumba.dance
wtorek
13/12
07:00
Platforma zumba.dance
czwartek
15/12
07:00
Platforma zumba.dance
sobota
17/12
00:00
Platforma zumba.dance
niedziela
18/12
00:00
Platforma zumba.dance
wtorek
20/12
07:00
Platforma zumba.dance
czwartek
22/12
07:00
Platforma zumba.dance
sobota
24/12
00:00
Platforma zumba.dance
niedziela
25/12
00:00
Platforma zumba.dance
wtorek
27/12
07:00
Platforma zumba.dance
czwartek
29/12
07:00
Platforma zumba.dance
Nie odnaleziono wydarzeń!

Na co czekasz? Sprawdź rozkład na ten tydzień!

Odnośniki do zajęć oraz hasła są zawsze dostępne w wydarzeniu na Facebooku.

Zrób miejsce w salonie, włącz play i zacznij spalać kalorie. Zumba w domu poprawi Ci poranny nastrój przed pracą, lub pomoże odprężyć się po ciężkim dniu. Chodzisz regularnie na zajęcia ale coś Ci wypadło? Pozbądź się wyrzutów sumienia i skorzystaj z Zumby online.

Paweł

Jakby mi ktoś powiedział, że zatańczę Zumbę zimą podczas śniegu, ulewy, zamieci przy kilkustopniowym mrozie, puknęłabym się w czoło 🙂 Teraz wiem, że można i czeka się na te soboty tak samo, jak na Zumbę pod daszkiem. A atmosfera! To jest dopiero moc 🙂

Ania

Zumba online - praktyczne informacje

Jak bezpiecznie tańczyć Zumbę w domu

Przygotuj miejsce. Aby tańczyć Zumbę w domu musisz mieć wystarczająco wolnego miejsca naokoło siebie – mniej więcej dwa kroki w przód i po dwa kroki na boki. Odsuń krzesła, pufy, stoliki kawowe, psie posłanie, wszystko o co potencjalnie możesz się potknąć, gdy zapomnisz się w latynoskich rytmach. 

Ubierz się wygodnie i bezpiecznie. Zumbę możesz tańczyć nawet w piżamie. Sugeruję jednak lekki strój sportowy. Koniecznie zamień kapcie lub na bosaka na dobre buty, które nie będą ślizgać się po panelach. 

Utrzymaj motywację według planu. Zumba w domu może się znudzić. Ale jest na to rada. Pamiętaj, że regularność jest bardzo ważna, aby osiągnąć zamierzone rezultaty. Zaplanuj konkretny czas w swoim dziennym harmonogramie na zajęcia Zumba online i się tego trzymaj. Jeżeli coś niespodziewanie zaburzy Twój plan, nie rezygnuj, ale zrób na maxa krótszą wersję zajęć.

Spróbuj urozmaicić trening. Zaproś do wspólnego trenowania koleżanki, tańczcie wspólnie lub każda we własnym domu w tym samym czasie. Możesz także wziąć tablet lub laptop (lub nawet telefon) i iść potańczyć Zumbę w ogrodzie, w parku albo na leśnej polanie.

Często zadawane pytania?

Czy tańcząc Zumbę pozbędę się brzucha?

Na zajęciach Zumba, w zależności od intensywności Twoich ruchów, spalisz ok 500-600 kcal. Regularna Zumba 2-3 razy w tygodniu w połączeniu z odpowiednią dietą pozwoli Ci na pozbycie się zbędnych kilogramów i spowoduje, że będziesz czuła / czuł się lepiej.

Warto wiedzieć!

Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda Ci się wpaść na zajęcia stacjonarne.

Sprawdź Zumbę w Tonezone, Zumba Marina Wellness lub Zumba w Metropolii

Wolisz na świeżym powietrzu, mam dla Ciebie Zumba w plenerze.

Przewiń do góry