Zumba w Tonezone

Tonezone – Galeria Metropolia, Kilińskiego 4, Gdańsk Wrzeszcz – Sprawdź na mapie

Fitness Multiplex Tonezone to moje ulubione miejsce na zajęcia Zumba w samym środku Gdańska. Znajduje się w Galerii Metropolia tuż przy stacji SKM Gdańsk Wrzeszcz. Według mnie, największą zaletą Tonezone jest przeogromna oferta zorganizowanych zajęć grupowych – ponad 200 w tygodniu, w tym wyjątkowo dużo zajęć Zumba.

 

Kiedy

  • Poniedziałki 19:00
  • Piątki 19:00

Wejściówka

  • Multisport Plus
  • Jednorazowe wejście – 40 zł
  • Dostępne abonamenty

Czas trwania

50 minut

Najbliższe zajęcia Zumba

poniedziałek
12/12
19:00
Tonezone
poniedziałek
19/12
19:00
Tonezone
poniedziałek
26/12
19:00
Tonezone
poniedziałek
2/01
19:00
Tonezone
poniedziałek
9/01
19:00
Tonezone
poniedziałek
16/01
19:00
Tonezone
poniedziałek
23/01
19:00
Tonezone
poniedziałek
30/01
19:00
Tonezone
poniedziałek
6/02
19:00
Tonezone
poniedziałek
13/02
19:00
Tonezone
Nie odnaleziono wydarzeń!

Zarezerwuj miejsce na zajęcia Zumba w Tonezone Gdańsk

Aby zapisać się na zajęcia Zumba możesz skorzystać z aplikacji Tonezone lub zadzwonić na recepcję siłowni pod numer telefonu +48 507 592 820. Możesz także napisać do nich na Messengerze / Facebooku.

Tonezone to “mój” klub, w którym bywam codziennie, a niekiedy nawet dwa razy dziennie. Poznałem tam wspaniałych przyjaciół, pozbyłem się kompleksów. Tutaj także pierwszy raz w życiu tańczyłem na Zumbę, a teraz regularnie prowadzę zajęcia.

Paweł

Jakby mi ktoś powiedział, że zatańczę Zumbę zimą podczas śniegu, ulewy, zamieci przy kilkustopniowym mrozie, puknęłabym się w czoło 🙂 Teraz wiem, że można i czeka się na te soboty tak samo, jak na Zumbę pod daszkiem. A atmosfera! To jest dopiero moc 🙂

Ania

Więcej o Zumba w Tonezone

Dlaczego warto tańczyć Zumbę w Tonezone

Zumba jest świetna, aby poprawić Twoją kondycję i spalić zbędne kilogramy, a przy okazji doskonale się bawiąc przy gorącej muzyce. A właśnie, czy mówiliśmy o chudnięciu? Tak! Podczas godzinnych zajęć spalisz co najmniej około 500-600 kcal. Co więcej, nawet nie poczujesz, kiedy ten czas zleci, a Ty będziesz się rozciągać na cooldownie. 

Dodatkowo, Tonezone oferuje wiele innych zajęć, a także strefę relaksu z saunami, wygodnie szatnie i darmową kawę. Tonezone to więcej niż siłownia, gdzie poznasz wspaniałych ludzi, którzy będą codziennie Cię motywować na drodze do lepszego ja. 

Jak ubrać się na zajęcia Zumba?

Zumba to zajęcia sportowe o co najmniej średnim stopniu intensywności, dlatego przyjdź na zajęcia w odpowiednim stroju i obuwiu. Załóż wygodne legginsy lub spodenki sportowe, a na górę koszulkę dobrze odprowadzającą ciepło. Dla Pań – jak przy każdych dynamicznych ćwiczeniach – polecam też odpowiedni biustonosz sportowy. 

Aby tańczyć Zumbę potrzebujesz wygodnych butów sportowych – np. butów do aerobiku, pamiętaj tylko aby podeszwa nie była zbyt śliska. Weź także wodę i ręcznik!

Zumba to także kolorowe stroje, które możesz kupić w oficjalnym sklepie, z 10% zniżką ode mnie – użyj kodu „zumbapawel”

Jak zapisać się na zajęcia?

Wpadnij to Tonezone, a konsultanci na miejscu doradzą w jaki sposób szybko osiągnąć Twoje cele i pomogą dobrać najlepszą ofertę. Na zajęcia w Tonezone możesz zapisać się poprzez klubową aplikację, bądź dzwoniąc na recepcję. Proste!

Często zadawane pytania?

Czy tańcząc Zumbę pozbędę się brzucha?

Na zajęciach Zumba, w zależności od intensywności Twoich ruchów, spalisz ok 500-600 kcal. Regularna Zumba 2-3 razy w tygodniu w połączeniu z odpowiednią dietą pozwoli Ci na pozbycie się zbędnych kilogramów i spowoduje, że będziesz czuła / czuł się lepiej.

Jaki rodzaj butów założyć na Zumbę?

Na zajęcia Zumba polecamy wygodne buty ogólnosportowe – np. takie do aerobiku. Unikaj specjalnie wyprofilowanych butów do konkretnych dyscyplin, np. biegowych, które przeznaczone są do poruszania się prosto, a nie na boki.

Jak dużo jest przerw podczas zajęć Zumba?

Podczas godzinnych zajęć jest jedna przerwa w środku. Podczas dłuższych – odpowiednio więcej. Jeżeli potrzebujesz więcej odpoczynku, zawsze możesz zrobić sobie krótką przerwę na wodę między piosenkami i dołączyć do grupy jak będziesz gotowa / gotowy.

Nie jestem ostatnio w formie, czy mogę przyjść na Zumbę?

Absolutnie! Na zajęciach Zumba to ty decydujesz z jaką intensywnością tańczysz. ps. Regularne uczestnictwo w Zumbie sprawi, że na pewno będziesz w formie, w ogóle nie będziesz czuła / czuł wysiłku, przy okazji świetnie się bawiąc w rytm gorących latynoskich rytmów.

Warto wiedzieć!

Nie możesz tańczyć stacjonarnie, lub mieszkasz daleko? 
Sprawdź zajęcia online na moim profilu na oficjalnej stronie Zumby.

ps. Mam więcej zajęć Zumba w Galeria Metropolia

Przewiń do góry